McDragon

Najlepsza serwerownia Minecraft!!!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2015-06-22 18:39:57

ThunderPvPHD
Założyciel
Dołączył: 2015-06-19
Liczba postów: 2
Windows 7Opera 30.0.1835.59

[Wyniki rekrutacji]

Witajcie, jak wiecie, niedawno na serwerze odbyła się rekrutacja na daną range ; ) Dlatego otrzymacie zgodnie z obiecanym słowem, wyniki tej rekrutacji! Otóż to, na range:



  Na range moderator zdali:

kokosimeczek69



dejziowiec



                    (Jeśli nastąpiły w nickach literówki to przepraszam za ot, po range zgłaszać się do: ThunderPvPHD)



                                                                                                                                                                                                                          Pozdrawiamy Ekipa McDragon

Offline

#2 2015-06-30 13:35:27

Vikka
Użytkownik
Dołączył: 2015-06-29
Liczba postów: 1
Windows XPFirefox 38.0

Odp: [Wyniki rekrutacji]

Pisze podanie do administracji Mcdragona bo chciałbym do niej dołączyć jestem pomocny i jestem często na serwerze znam wiele komand np: //wand //set  //undo  /ban  /mute na czasz /kick też  na czasz  umiem ustawić cuboid a wiem że to ważna komenda bo inaczej gracze zniszczą to i żeby się nie bili.

Zgaduje że się niedostane ale jak już  się dostane   to zdecydujesz ty jaką  range dostane.




                                                                                                                                                                                                  Autor: simonlovec

Offline

#3 2015-06-30 15:08:02

iPlaki
Użytkownik
Dołączył: 2015-06-30
Liczba postów: 3
Skype: xZbanowanyPLx
Windows 8.1Chrome 43.0.2357.130

Odp: [Wyniki rekrutacji]

Witam.Popieram Vikka tez chcialbym miec np.Moderatora bo znam bardzo duzo komend i w ogole.Ogarniam mocno WorldEdita,robie eventy,na oxie moge pisac pytania i komendy do rang znam.Sory , ze nie pisze polskich liter ale mi sie zepsuly i komp mi nawala.
Pozdrawiam iPlaki  635356669605396431

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
gamingportal - produkcja - bzw - gothicroleplay - pseudostoriess